Każdy mały farmer marzy o wspaniałym traktorze na którym może jeździć. Dzięki traktorowi Stronger XXL w kolorze czarno-czerwonym od Smoby zabawa będzie o wiele fajniejsza.
Pojazd został wyposażony w regulowane, wygodne, dobrze wyprofilowane siedzenie, dzięki czemu jazda na nim będzie wygodna. Traktor ma mechanizm na pedały, dzięki któremu dziecko pozostaje aktywne fizycznie podczas zabawy i może łatwo napędzać swój traktor. Pojazd posiada bezpieczny , zabudowany system przekładni łańcuchowej. Do kompletu dołączona jest jednoosiowa przyczepa która jest bardzo pojemna. Możesz na nią zapakować niezbędne do zabawy akcesoria. Jest bardzo łatwa w odczepieniu. Traktorek został wyprodukowany we Francji z bardzo wysokiej jakości materiałów dzięki czemu będzie służył na długi czas. Cztery duże koła zostały wykonane z materiału odpornego na ścieranie. Pojazd jest bezpieczny i stabilny.
Główne cechy produktu:
- Producent SMOBY
- Dla dzieci od 3 roku życia
- Odczepiana przyczepa
- Wygodne siedzenie
- Koła odporne na ścieranie
- Wymiary zabawki: 162 x 58,5 x 55 cm
- Wysoka jakość wykonania
- Wyprodukowano we Francji
Smoby francuska firma z tradycjami sięgającymi roku 1924, należąca obecnie do niemieckiego koncernu zabawkarskiego Simba-Dickie Group, tworząca, produkująca i dystrybuująca bardzo szeroką gamę zabawek.
Dziś produkty Smoby , wytwarzane w większości w Europie, cieszą się ogromną popularnością, a cechuje je najwyższa jakość, bezpieczeństwo i trwałość. Dzięki temu, iż są one stuprocentowym gwarantem radości i dobrej zabawy dla najmłodszych, trafiły już niemal w każdy zakątek świata.
